Eksperci

Poznaj ludzi, którzy tworzą analizy, raporty i publikacje w ramach Centrum Analiz Fundacji Prospekt

 

Eksperci

89842250_191703622133427_360648741000052

BOGUSŁAW WIECZOREK

Radca prawny, specjalista prawa nieruchomości oraz własności intelektualnej, członek Rady Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. 

 

Czytaj więcej

www-wizerunekprofesjonalisty-pl_Ro-_385-

PIOTR CELIŃSKI

Aplikant adwokacki, absolwent Kolegium MISH Uniwersytetu Warszawskiego w ramach których ukończył prawo oraz stosunki międzynarodowy. 

 

Czytaj więcej

AR.jpg

ALBERT REJDYCH

Doświadczenie w działalności eksperckiej zdobywał w Kole Naukowym Prawa Pracy Uniwersytetu Śląskiego, pełniąc funkcję przewodniczącego zarządu.

 

Czytaj więcej

IMG.png

MACIEJ CHOLEWIŃSKI

Radca prawny prowadzący własną działalność gospodarczą. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym.

 

Czytaj więcej

Piotr Mikusek (1).png

PIOTR MIKUSEK

Zajmuje się analizami wpływu regulacji prawnych na życie społeczno-gospodarcze. Entuzjasta i propagator poprawy jakości polskiego procesu legislacyjnego. Obecnie zawodowo związany z sektorem energetycznym. 

 

Czytaj więcej

Jakub-Żak.jpg

JAKUB ŻAK

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, aplikant adwokacki, przygotowuje doktorat z zakresu teorii i filozofii państwa i prawa.

Czytaj więcej

31.png

MACIEJ STĘPA

Doradca biznesowy, inwestor giełdowy.  Były harcerz. Doświadczenia zawodowe ze świata korporacji otworzyły mi oczy na możliwości biznesu. Wykładowca na WSB, WSAiB, ASBIRO

Czytaj więcej

.

Igor-Miasnikow.jpg

IGOR MIASNIKOW

Analityk spraw międzynarodowych specjalizujący się w geopolityce oraz geostrategii. Absolwent studiów magisterskich na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego,

Czytaj więcej

7K7A0220.jpg

EWELINA NYCZ

Executive MBA, menedżer, dziennikarz, specjalista ds. komunikacji społecznej i marketingowej, asystent na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. 

 

Czytaj więcej

IMG_2141.JPG

MATEUSZ BENEDYKT DZIĘCIELSKI

Absolwent zarządzania międzynarodowego na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego z dwuletnim okresem studiów na ESB Business School w Reutlingen w Niemczech.

Czytaj więcej

OK.jpg

PAWEŁ KORYCKI

Przede wszystkim jestem przedsiębiorcą. Miałem kilkanaście spółek w których w sumie zatrudniałem kilkaset osób.

Czytaj więcej

KO.jpg

KACPER OBARA

Ekspert z zakresu prawa własności intelektualnej, jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Czytaj więcej

Grzegosz Ściński

GRZEGORZ ŚCIŃSKI

Analityk międzynarodowych stosunków ekonomicznych. Ukończył studia magisterskie na kierunku finanse międzynarodowe na Uniwersytecie Gdańskim oraz Podyplomowe Studia Wschodnie na Uniwersytecie Warszawskim.,

Czytaj więcej

34992064342_43d4cc726e_k (2).jpg

MARCEL LESIK

Ekonomista, publicysta i dziennikarz. W codziennej pracy zajmuje się zagadnieniami z zakresu makroekonomii, polityki gospodarczej i handlowej. 

 

Czytaj więcej