top of page

Eksperci

Poznaj ludzi, którzy tworzą analizy, raporty i publikacje w ramach Centrum Analiz Fundacji Prospekt

Eksperci

Eksperci

89842250_191703622133427_360648741000052

BOGUSŁAW WIECZOREK

Radca prawny, specjalista prawa nieruchomości oraz własności intelektualnej, członek Rady Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. 

 

Czytaj więcej

www-wizerunekprofesjonalisty-pl_Ro-_385-

PIOTR CELIŃSKI

Aplikant adwokacki, absolwent Kolegium MISH Uniwersytetu Warszawskiego w ramach których ukończył prawo oraz stosunki międzynarodowy. 

 

Czytaj więcej

Igor-Miasnikow.jpg

IGOR MIASNIKOW

Analityk spraw międzynarodowych specjalizujący się w geopolityce oraz geostrategii. Absolwent studiów magisterskich na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego,

Czytaj więcej

7K7A0220.jpg

EWELINA NYCZ

Executive MBA, menedżer, dziennikarz, specjalista ds. komunikacji społecznej i marketingowej, asystent na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. 

 

Czytaj więcej

IMG_2141.JPG

MATEUSZ BENEDYKT DZIĘCIELSKI

Absolwent zarządzania międzynarodowego na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego z dwuletnim okresem studiów na ESB Business School w Reutlingen w Niemczech.

Czytaj więcej

Jakub-Żak.jpg

JAKUB ŻAK

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, aplikant adwokacki, przygotowuje doktorat z zakresu teorii i filozofii państwa i prawa.

Czytaj więcej

31.png

MACIEJ STĘPA

Doradca biznesowy, inwestor giełdowy.  Były harcerz. Doświadczenia zawodowe ze świata korporacji otworzyły mi oczy na możliwości biznesu. Wykładowca na WSB, WSAiB, ASBIRO

Czytaj więcej

.

Grzegosz Ściński

GRZEGORZ ŚCIŃSKI

Analityk międzynarodowych stosunków ekonomicznych. Ukończył studia magisterskie na kierunku finanse międzynarodowe na Uniwersytecie Gdańskim oraz Podyplomowe Studia Wschodnie na Uniwersytecie Warszawskim.,

Czytaj więcej

34992064342_43d4cc726e_k (2).jpg

MARCEL LESIK

Ekonomista, publicysta i dziennikarz. W codziennej pracy zajmuje się zagadnieniami z zakresu makroekonomii, polityki gospodarczej i handlowej. 

 

Czytaj więcej

OK.jpg

PAWEŁ KORYCKI

Przede wszystkim jestem przedsiębiorcą. Miałem kilkanaście spółek w których w sumie zatrudniałem kilkaset osób.

Czytaj więcej

KO.jpg

KACPER OBARA

Ekspert z zakresu prawa własności intelektualnej, jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Czytaj więcej

IMG.png

MACIEJ CHOLEWIŃSKI

Radca prawny prowadzący własną działalność gospodarczą. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym.

 

Czytaj więcej

Piotr Mikusek (1).png

PIOTR MIKUSEK

Zajmuje się analizami wpływu regulacji prawnych na życie społeczno-gospodarcze. Entuzjasta i propagator poprawy jakości polskiego procesu legislacyjnego. Obecnie zawodowo związany z sektorem energetycznym. 

 

Czytaj więcej

bottom of page