top of page

12 grudnia 2019 r.

|

Wydział Ekonomiczny UG, C301

Plusy ujemne - monitoring polskiej legislacji

Prelegenci przedstawili swoje zdanie na temat Polski jako raju podatkowego oraz poruszyli tematy m.in. legislacji i niepewności prawa czy zakazu handlu w niedziele, czyli wielu niebezpieczeństw czyhających na przedsiębiorców.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Plusy ujemne - monitoring polskiej legislacji
Plusy ujemne - monitoring polskiej legislacji

Czas i lokalizacja

12 grudnia 2019 r.

Wydział Ekonomiczny UG, C301, Aleja Franciszka Mamuszki, Sopot, Polska

O wydarzeniu

Prelegenci:

  • Kamil Rybikowski - Ekspert Warsaw Enterprise Institute, koordynator projektu Plusy Ujemne. Zajmuje się tematyką prawną, ze szczególnym uwzględnieniem prawa konstytucyjnego i administracyjnego. Zaangażowany w działalność społeczną. Były prezes Stowarzyszenia KoLiber.
  • dr Grzegorz Szczodrowski - Ekspert od Polskiego systemu podatkowego. Przewodniczący rady Instytutu Wiedzy i Innowacji w Warszawie, członek Towarzystwa Ekonomistów Polskich. Wykładowca Uniwersytetu Gdańskiego, na którym prowadzi zajęcia dla studentów o szeroko rozumianej tematyce podatków oraz polityce gospodarczej i społecznej
  • Ireneusz Osiński - Przedsiębiorca, mówca, mentor biznesowy i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej. Jego specjalnością jest psychologia, dzięki czemu ma dużą wiedzę z zakresu edukacji i motywacji. Pan Osiński jest również fundatorem i prezesem Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów. Co więcej, jest Ambasadorem Etycznego Biznesu i Networkingu
  • Bogusław Wieczorek - Radca prawny, specjalista prawa nieruchomości oraz własności intelektualnej, autor publikacji wielokrotnie cytowanych w mediach i laureat prestiżowych nagród; członek Rady Narodowego Centrum Badań i Rozwoju; współpracownik Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego; inicjator sprowadzenia praw autorskich do „Czerwonych Maków” do Polski.

Udostępnij to wydarzenie

Galeria

bottom of page